Kto Ty?

Ja to Marcin, 32 lata, lubię jeździć rowerem i jestem uzależniony od makaronu. Czasami pobiegam, pójdę na siłownie:). Wraz z rodziną mieszkam w Kole… Koło, Koło, gdzie to jest? A to takie nie duże miasto w Wielkopolsce.

Dodatkowo pracuje w korporacji jako analityk (dla ciekawskich LinkedIn) – trzeba z czegoś żyć i kupować te rowery:)

Hmm… Powyższe informację są tak bardzo ekscytujące:), że chyba zakończę ten wpis. Żarcik…ha ha ha, jeszcze coś napisałem poniżej:)


Mój pierwszy raz!

No cóż – to może wyjaśnię ten prowokacyjny tytuł wpisu. Już wyjaśniam “Mój pierwszy raz”, czyli moja życiówka na rowerze i na blogu. Zaskoczeni? tak, ja też bym był, przecież miało być o moim pierwszym razie, a koleś pisze o rowerze i o blogu.

No już dobrze…mój Czytelniku, którego wprowadziłem w błąd. Przechodzimy do konkretów.


Mój pierwszy raz na Rowerze, czyli dlaczego rowerowanie w wersji MTB?

Nie będę się rozpisywał za wiele, bo więcej szczegółów w kolejnych postach, ale w skrócie:

  • kwiecień 2016 – jakoś tak wyszło, że wystartowałem w maratonie MTB – tak się zaczęła przygoda na poważnie z kolarstwem.
  • rok 2016 – przejechałem kilka maratonów (głównie z towarzyszącą mi agonią podczas każdego startu:) – przecież co…, Ja Marcin Jasiński nie przejadę dystansu MEGA (ok. 45 km)? No i przejechałem, ale potem tydzień rehabilitacji:) Pomyślałem, hmm…? Zacznę trenować i sam sobie coś tam tworzyłem. Jak się okazało z marnym skutkiem.
  • rok 2017cykloza postępuje. Nowe inwestycje, ambitne plany ( w między czasie złamany nadgarstek – sztuk dwie – a co, jak szaleć to szaleć).

O moich planach kolarskich w szczegółach możecie przeczytać w zakładce #Amator Pro


Mój pierwszy raz na blogu

Pomysł na blog to w przypadku mojej osoby, która średnio lubi dzielić się czymkolwiek o sobie jest dużym wyzwaniem. Nie mniej jednak podjąłem taką decyzję i o to jest on Pan BLOG! Oczywiście więcej szczegółów o tym Po Co Ten Blog i jaki cel mu przyświeca możecie znaleźć w zakładce BIO oraz O Projekcie, a także Pierwszy raz?, gdzie krok po kroku opisałem jak zacząć przygodę z moim blogiem.

Poświeciłem, poświęcam i poświęcać będę na kolarstwo (w różnym wymiarze) wiele czasu i wysiłku, dlatego też postaram się regularnie wstawiać posty tak często, jak regularnie trenuje…:) nawet jak mi się nie chcę…Yyyy…, tak czasami mi się nie chcę, zwłaszcza jak jest zimno…, a bardzo nie lubię zimna!Reasumując

Blog jest moim “kolarskim” wyzwaniem, bo z jednej strony będę się dzielił trochę moim życiem, zwłaszcza tym kolarskim poprzez moje opinie, spostrzeżenia, doświadczenia przez pryzmat kolarza Amatora jakim jest Marcin Jasiński. Dlatego też spotkacie się (być może dla Wielu z Was) z wieloma oczywistymi kwestiami, a być może rzucę nowe światło na już wielokrotnie wałkowany temat. Choć w dużej mierze to moje osobiste rozkminki, które uważam za istotne w mojej ocenie.

Poprzez blog również chce przedstawić mój autorski projekt #AmatorPro, którego głównym celem jest zdobycie Mistrzostwa Polski MTB XCO. Wiem, wiem…szaleństwo. Co ten koleś wymyślił? Wrzucił na ruszt jakieś mistrzostwo i to MTB XC i teraz będzie pisał jak to osiągnie? Każdy ma marzenia i chce je realizować.

Moje marzenia nazywam CELAMI z datą realizacji. Czy mi się to uda?

Odpowiedź: nie dowiem się jak nie spróbuje.

Jest jeden, chyba dość dobrze znany sportowiec:) – były koszykarz NBA Michael Jordan, który powiedział:

“Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem”

Jest w tych słowach trochę racji. Dlatego “JA” próbuje i zrobię bardzo dużo, aby zrealizować swoje marzenia.

p.s. lubię cytaty, które niosą ze sobą pewną wartość, a zwłaszcza te, które wdrażam w moje życie. One naprawdę działają, tylko trzeba spróbować je wcielić w życie. Będą się one regularnie przewijać przez różne wpisy.


Jeżeli spodobał Ci się wpis i chcesz pozostać na bieżąco ze wszystkimi nowościami:

  • zapisz się do wysyłanego raz na miesiąc newslettera:


  • albo szukaj mnie tutaj:

Znalezione obrazy dla zapytania instagram logo pngZnalezione obrazy dla zapytania facebook logo png

 

 

p.s. źródło zdjęcia: https://www.askideas.com/31-funny-bike-pictures-and-images/